תנועה וטיפוס תמיד היו עבורנו מעוררי השראה ואנו מאמינים שתנועה משפיעה על הפנימיות אשר מגדירה כל העת את גבולותיה החדשים. בשנים האחרונות, נולדה קהילה חדשה שרק הולכת וגדלה של מטפסים ואנשי תנועה המאמינים בשמירה על האקולוגיה ועל חיבור לסביבה בלי להתפשר על איכות הבגדים ועל איכות הציוד שלהם.

אנו מאמינים שאין סיבה להתפשר על איכות ועל חומרים. לכן, אנו מציגים לראשונה בארץ את SNAP מותג צרפתי ותיק שנולד מתוך הרעיון של שמירה איכות הסביבה. המותג מציג מגוון מוצרים העשויים מחומרים ממוחזרים ואיכותיים לצד שמירה על איכות והסגנון הצרפתי הידוע.  

בSNAP אנו מאמינים שלצד החדשנות והטכנולוגיה ישנה אחריות גדולה ואנו חייבים לעשות את שלנו בעולם. לכן, מוצרינו ממוחזרים ועשויים מחומרים אורגניים לצד איכות בלתי מתפשרת.

DSC_0268.JPG
תכלת שור

הגיעה מעולם הקרקס, אליו נכנסה לפני כ-8 שנים. עושה טרפז מעופף, אקרובאלאנס ועוד. אימנה בתחום מספר שנים ולפני כ-3 שנים התחילה לטפס ואימנה קבוצות ילדים. החלה לבנות קירות טיפוס כשהכירה את אוריאל והפכה לבעלת ניסיון רב בתכנון ובנייה של פרוייקטים מורכבים. 

DSC_0344.JPG
אוריאל שור

התחיל לטפס לפני כ-12 שנה. מאז אימן קבוצות מטפסים בקירות שונים וניהל קיר טיפוס. למד ועבד כבנאי גיטרות מקצועי וטכנאי סי-אן-סי ומתוך האהבה לאמנות הבנייה והיצירה בעץ ולעולם הטיפוס החל בבניית קירות טיפוס וייצור אחיזות.

Climbing Wall

Welcome to

OUR WORLD